Menu

Mama talking

Sierpień 17, 2016 - Mama Talking, Nasza oferta
Mama talking

Prowadzimy zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego dla mam z dziećmi MAMA TALKING!

Droga Mamo,

Przebywasz obecnie na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym? Czujesz,że brakuje Ci czasu na to, żeby zająć się sobą i swoim rozwojem? A może jesteś mamą pracującą w domu i masz ochotę wyrwać się na chwilę z codziennych obowiązków?

Zapraszamy na zajęcia MAMA TALKING, czyli konwersacje z języka angielskiego dla mam z dziećmi. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, metodą interaktywną, co pozwala wszystkim uczestnikom na czynny udział w zajęciach. wymieniamy się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, na ważne dla nas tematy, a jednocześnie ćwiczymy struktury języka angielskiego. Dzieci również korzystają z zajęć osłuchując się z brzmieniem języka angielskiego:) 

20170307_125754Fot. M. Dargas-Miszczak

Od czerwca 2016 do lipca 2017 zajęcia odbywały się w kawiarni MamamiJa. Od września 2017 spotykamy się w Klubie Integracji Rodzinnno-Sąsiedzkiej w Parku Achera w Ursusie, ul. Walerego Sławka 2. 

Jeśli znasz miejsce, w którym mamy chętnie spędzają czas i w którym mogłyby się odbywać zajęcia, Mama Talking, to SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: fundacjastrefainnowacji@gmail.com (w tytule MAMA TALKNG)

Zapraszamy!