Menu

Inteligencja emocjonalna bez tajemnic

Październik 6, 2016 - Warsztaty rozwojowe
Inteligencja emocjonalna bez tajemnic

Zaproszenie na  warsztaty rozwojowe “Inteligencja emocjonalna bez tajemnic”

 

Jesteśmy istotami emocjonalnymi, emocje leżą u podstaw naszych wyborów życiowych, wpływają na nasze myślenie i zachowanie. Emocje są niezaprzeczalnym faktem – nie można zakwestionować tego, co dana osoba czuje. Jednak we współczesnym świecie dużą część energii ludzie poświęcają na ukrywanie emocji, zarówno w miejscu pracy jak i w kontaktach osobistych . A właśnie inteligencja emocjonalna stanowi w dużym stopniu o naszym sukcesie we wszystkich sferach życia.

Jak pokazują badania, osoby zajmujące wysokie stanowiska w strukturach największych przedsiębiorstw nie wyróżniają się spośród innych pracowników poziomem IQ . Charakteryzują się za to wysokim poziomem inteligencji emocjonalnej. Niezależnie od tego, czy chcecie odnosić sukcesy w zarządzaniu wielkim przedsiębiorstwem, czy może niewielką strukturą, taką jak rodzina, przyjdźcie dowiedzieć się jak rozwijać swoją inteligencję emocjonalną i jak z niej korzystać na co dzień.

Czego dowiesz się na warsztatach?

Jak poznać własne emocje? Jak się z nimi zaprzyjaźnić i wykorzystywać z pożytkiem dla siebie? Co pokazał słynny test pianki? W jaki sposób umysł nas oszukuje a emocje wskazują na to, co rzeczywiście się dzieje? Jak rozwijać swoją inteligencję emocjonalną, a tym samym zwiększyć samoświadomość i mieć bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi?

Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania, skorzystaj z naszej oferty warsztatowej. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo. 

Warsztaty prowadzi AGNIESZKA MIKOŁAJEWSKA, coach i magister amerykanistyki o specjalności amerykańska kultura biznesu, starszy wykładowca w Szkole Głównej Handlowej, prowadzi zajęcia z języka angielskiego (Business English) oraz kultury biznesu. Przez wiele lat prowadziła specjalistyczne, intensywne lektoraty w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych. W 2010 r. otrzymała tytuł „Inspiracja Roku 2010”, który jest wyróżnieniem przyznawanym pracownikom naukowym i dydaktycznym przez studentów SGH. Ukończyła Podyplomowe Studia Coachingu w Katedrze Gospodarki Światowej SGH. Specjalizuje się w coachingu osobistym (tzw. life coaching), arte coaching oraz coachingu relacji.