fbpx

W naszej Fundacji na co dzień wspieramy osoby z niepełnosprawnościami, w szczególności z dysfunkcją wzroku, poprzez zwiększanie dostępu do edukacji, pracy oraz rozwoju osobistego i zawodowego.
Obecnie w ramach projektu „Lektorzy Sprawni Online” lektorzy i lektorki z dysfunkcją wzroku przygotowują się do prowadzenia kursów z języka angielskiego za pośrednictwem zdalnych kanałów komunikacji. Na potrzeby tych zajęć tworzymy też elektroniczną bazę materiałów edukacyjnych dostępną zarówno dla osób w pełni sprawnych, jak i z różnego rodzaju szczególnymi potrzebami. Baza zawiera autorskie kursy opracowane na trzech poziomach zaawansowania od A2 do B2 i obejmuje następującą tematykę: wejście na rynek pracy, nowe technologie w biznesie oraz zarządzanie różnorodnością.
stw, Chcemy w przyszłości oferować kursy językowe dla różnego rodzaju odbiorców, także dla biznesu. Dlatego też prowadzimy obecnie badanie ankietowe skierowane do firm, które pomoże nam poznać potrzeby klienta korporacyjnego i przygotować odpowiednią, skrojoną na miarę ofertę. W procesie przygotowywania się do rozpoczęcia działalności odpłatnej wspiera nas Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (FISE). W maju przystąpiliśmy do prowadzonego przez FISE projektu Warszawski OWES – Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej. Ze wsparciem specjalistów z OWES przygotujemy biznesplan rozwoju działalności odpłatnej naszej Fundacji, który pomoże nam w systematyczny i ukierunkowany sposób realizować nasze cele.

Jeśli reprezentują Państwo małą lub średnią firmę i chcą pomóc nam w rozwijaniu naszych działań, uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety dostępnej na stronie: https://forms.gle/PC8YNQFb7NkYRJnb8. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 3 min. Dziękujemy za poświęcony czas.

...