fbpx

Budżet domowy na plusie

W centralnej części biurko z różnymi przedmiotami: otwarty laptop z wykresami, notatnik, długopisy i okulary. W górnej części logo “wESpół. Wspieramy podmioty ekonomii społecznej” oraz “fundacja Strefa Innowacji”. Poniżej tekst : “Dowiedz się, jak oszczędzać z warsztatami: Budżet domowy na plusie”. Na dole grafiki znajdują się logotypy i nazwy partnerów i sponsorów: Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej (MCPS) - partner programu, BORIS (Biuro Obsług Ruchu Inicjatyw Społecznych) - Operator programu, UBS (fundator programu). oraz adres internetowy: www.lowes.boris.org.pl.

O Projekcie

 

W ramach projektu przeprowadzimy serię warsztatów i konsultacji na temat prowadzenia finansów osobistych dla mieszkańców Ursusa (dzielnica Warszawy) z niepełnosprawnością. 

Okres realizacji projektu: 24.05.2024 – 30.09.2024 r.

Dla kogo?

  • Dla osób z niepełnosprawnością
  • Dla osób z terenu dzielnicy Ursus (m. st. Warszawa) lub okolic. 

 

Co oferujemy?

  • stacjonarne warsztaty na temat prowadzenia budżetu domowego, które odbędą się na przełomie sierpnia i września (o dokładnej dacie poinformujemy)  w Miejscu Aktywności Lokalnej w Domu Kultury „Kolorowa”, ul. Sosnkowskiego 16,
    Sala jest zlokalizowana na parterze. Sala wyposażona jest w rzutnik ekranu, udźwiękowienie oraz możliwość użycia pętli indukcyjnej. Łazienka (zlokalizowana na parterze) jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W budynku jest winda dostosowana do przewozu osób poruszających się na wózkach. 
  • warsztaty na temat prowadzenia budżetu domowego online (platforma Zoom), które odbędą się w połowie sierpnia,
  • konsultacje informatyczne i merytoryczne z narzędzi do prowadzenia budżetu domowego.  

 

i

Jesteś zainteresowany?

 Aby wziąć udział w projekcie:

  1. Wypełnij Deklarację udziału, poniżej link:
    Deklaracja udziału w projekcie „Budżet domowy na plusie”

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Masz pytania?

Nr tel. 504 125 898
E-mail: fundacjastrefainnowacji@gmail.com 

na górze logo “wESpół wspieramy ekonomię społeczną”. w centralnym miejscu zielony prostokąt z białym tekstem, “Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach Programu ‘wESpół wspieramy ekonomię społeczną’ finansowanego przez UBS i koordynowanego przez BORIS w partnerstwie z MCPS”. Poniżej logotypy i nazwy partnerów i sponsorów:

Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach Programu “wESpół wspieramy ekonomię społeczną” finansowanego przez UBS i koordynowanego przez BORIS w partnerstwie z MCPS.

Copyright © 2021 – Fundacja Strefa Innowacji

...