fbpx
Na zdjęciu młoda kobieta z długimi włosami siedzi w otoczeniu natury z twarzą zwróconą w kierunku słońca. Wygląda na spokojną i szczęśliwą.

Projekt Dobre życie – odNOWA dla osób z dysfunkcją wzroku

Projekt „Dobre życie – program odNOWA” dedykowany jest osobom z niepełnosprawnościami, szczególnie z dysfunkcją wzroku, które pragną zmienić swoje życie na lepsze, rozwijać się lub odnaleźć siebie i potrzebują na tej drodze wsparcia. 

Dla osób z dysfunkcją wzroku lub innymi niepełnosprawnościami projekt jest bezpłatny w ramach statutowej działalności Fundacji. 

A już teraz zapraszamy na mini-kurs dostępny na YouTube: „7 kroków do szczęśliwszego życia” – autorski program Agnieszki Mikołajewskiej, life & arte coacha. Tutaj link do wideo: 

Mini-kurs „7 kroków do szczęśliwszego życia” – wstęp – YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=BvyyRGPOSoU&list=UUVXZZj1yn2yUNd3eKCwfNOQ&index=8

„Przestań bać się tego, co może pójść źle, lecz skup się na tym, co może pójść dobrze”

Mini-kurs „7 kroków do szczęśliwszego życia” to 7-dniowy rozwojowy kurs online, dostępny również na stronie FB „Dobre życie” (’Żyj szczęśliwiej”) – dla wszystkich, którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze wykorzystując to, co mają i czym dysponują. Każdego dnia pojawi się mini-lekcja z ćwiczeniem do wykonania, aby po tygodniu pracy rozwojowej przybliżyć się do celu, jakim jest szczęśliwsze i pełniejsze życie. 

Link do strony na FB: 

https://www.facebook.com/zyjszczesliwiej/

Autorski program odNOWA to:

N, czyli Nabierz sił: O tym, jak radzić sobie ze stresem i wyzwaniami, jak zadbać o siebie, żeby nabrać sił do zmian, kto nas może w tym wesprzeć oraz jaki mamy potencjał i talenty, którymi dysponujemy.

O, czyli Odważ się: O tym, jak widzieć więcej i głębiej, jak się lepiej komunikować i jak wzmocnić swoją pewność siebie i asertywność.

W, czyli Wyrusz w drogę zmiany: O tym, co nas blokuje przed zmianą i jak to zauważać i pokonywać przeszkody. Jak działać pomimo lęku i jak motywować siebie do zmian.

A, czyli Akceptuj i żyj szczęśliwie: O tym, jak ważna jest akceptacja i wdzięczność oraz czym jest szczęście i dobre życie.

Co zyskasz biorąc udział w programie?

Dowiesz się więcej o sobie, jak zadbać o siebie i swoje potrzeby, aby żyć lepiej, pełniej i szczęśliwiej

Poprawisz swoją komunikację z innymi i wzmocnisz swoją pewność siebie i asertywność

Dowiesz się, jak skutecznie wprowadzać pozytywne zmiany w sowim życiu

Uświadomisz sobie, czym jest dla Ciebie szczęście i jak żyć szczęśliwie tu i teraz, pomimo swoich ograniczeń czy niepełnosprawności, wykorzystując to, co już masz, budując swoją przyszłość w pozytywny sposób

Zgłoszenia można przesyłać na adres a.mikolajewska@strefai.org.pl lub wypełniając poniższy formularz, zapraszamy!

 

i

Agnieszka o sobie

„Wspieram innych w rozwoju, zarówno w pracy coachingowej, jak i dydaktycznej. Ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie pracuję również od wielu lat jako dydaktyk. Prowadzę coaching indywidualny oraz grupowy na warsztatach rozwojowych, zdobyłam doświadczenie prowadząc coaching indywidualny i warsztaty między innymi pro bono oraz w ramach współpracy z fundacjami wspierającymi osoby z niepełnosprawnościami. Ważny jest dla mnie rozwój i odkrywanie potencjału u innych, szacunek i życzliwość oraz podążanie za potrzebami i możliwościami klienta. Na tych wartościach buduję swoją pracę.” 

Zarezerwuj miejsce na warsztaty.

...