Na zdjęciu młoda kobieta z długimi włosami siedzi w otoczeniu natury z twarzą zwróconą w kierunku słońca. Wygląda na spokojną i szczęśliwą.

Żyj szczęśliwiej odNOWA

W ramach projektu „Żyj szczęśliwiej – program odnowa” już we wrześniu zapraszamy na bezpłatny mini-kurs „7 kroków do szczęśliwszego życia” – autorski program Agnieszki Mikołajewskiej, life & arte coacha.

„Przestań bać się tego, co może pójść źle, lecz skup się na tym, co może pójść dobrze”

Mini-kurs „7 kroków do szczęśliwszego życia” to 7-dniowy rozwojowy kurs online, dostępny na stronie FB „Żyj szczęśliwiej” – dla wszystkich, którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze wykorzystując to, co mają i czym dysponują. Każdego dnia pojawi się mini-lekcja z ćwiczeniem do wykonania, aby po tygodniu pracy rozwojowej przybliżyć się do celu, jakim jest szczęśliwsze i pełniejsze życie. Zapraszamy już we wrześniu!

Autorski program odNOWA to:

N, czyli Nabierz sił: O tym, jak zadbać o siebie, żeby nabrać sił do zmian, kto nas może w tym wesprzeć oraz jaki mamy potencjał i talenty, którymi dysponujemy.

O, czyli Odważ się: O tym, jak widzieć więcej i głębiej, jak się lepiej komunikować i jak wzmocnić swoją pewność siebie.

W, czyli Wyrusz w drogę zmiany: O tym, co nas blokuje przed zmianą i jak to zauważać. Jak działać pomimo lęku i jak motywować siebie do zmian.

A, czyli Akceptuj i żyj szczęśliwie: O tym, jak ważna jest akceptacja i wdzięczność oraz czym jest szczęście.

Co zyskasz biorąc udział w programie?

Dowiesz się więcej o sobie, jak zadbać o siebie i swoje potrzeby, aby żyć szczęśliwiej

Poprawisz swoją komunikację z innymi i wzmocnisz swoją pewność siebie

Dowiesz się, jak skutecznie wprowadzać pozytywne zmiany w sowim życiu

Uświadomisz sobie, czym jest dla Ciebie szczęście i jak żyć szczęśliwie tu i teraz, wykorzystując to, co już masz, budując swoją przyszłość w pozytywny sposób

i

Agnieszka o sobie

„Wspieram innych w rozwoju, zarówno w pracy coachingowej, jak i dydaktycznej. Ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie pracuję również od wielu lat jako dydaktyk. Prowadzę coaching indywidualny oraz grupowy na warsztatach rozwojowych, zdobyłam doświadczenie prowadząc coaching indywidualny i warsztaty między innymi pro bono oraz w ramach współpracy z fundacjami wspierającymi osoby z niepełnosprawnościami. Ważny jest dla mnie rozwój i odkrywanie potencjału u innych, szacunek i życzliwość oraz podążanie za potrzebami i możliwościami klienta. Na tych wartościach buduję swoją pracę.” 

Zarezerwuj miejsce na warsztaty.