fbpx

Projekt Lektorzy Sprawni Online wyróżnia się mocną, wyspecjalizowaną kadrą. Nasi eksperci, specjaliści w dziedzinie dostępności cyfrowej, metodyki i narzędzi do nauczania języków obcych mają wieloletnie doświadczenie, którym chętnie dzielą się z naszymi lektorami.

Poznajcie ich:

Jacek Zadrożny –  przybliży naszym kursantom zagadnienia dostępności cyfrowej zgodnie z WCAG 2.1  Jest ekspertem cyfrowej dostępności i technologii asystujących. Jest jednym z tłumaczy WCAG na język polski. Prowadzi szkolenia i prezentacje, redaguje newsletter Dostępnik i blog https://informaton.blog. Przez półtora roku pracował w Ministerstwie Cyfryzacji, gdzie pełnił funkcję naczelnika Wydziału Dostępności cyfrowej. Był członkiem Rady Dostępności, Rady do spraw  Cyfryzacji, Komitetu Monitorującego POPC. Obecnie pracuje w Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

Michał Dębiec – zapozna naszych lektorów z narzędziami do komunikacji i prowadzenia zajęć online. Od 14 lat jest koordynatorem projektów marketingowych oraz IT na otwartym rynku pracy. Pomimo całkowitej utraty wzroku kieruje pracą zespołu programistycznego w międzynarodowej firmie IT. Dzięki zaawansowanym umiejętnościom technicznym i doświadczeniu jest w stanie korzystać z wielu narzędzi, które nie zawsze chcą być dostępne

Mariusz Mirecki jest absolwentem Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej UW. Mariusz mówi o sobie, że otwiera swoim uczniom drzwi do wiedzy o ludziach, świecie i ideach, tak, aby mogli oni stać się lepszymi ludźmi w pracy i życiu osobistym. Od lat 90 tych zajmuje się nauczaniem angielskiego, publicznego przemawiania oraz umiejętności miękkich. Obejmował stanowisko DOS’a, oraz metodyka w szkołach językowych takich jak Profi Lingua, Warsaw Study Centre, LiguaNova oraz ACT Advanced Corporate Training. Mariusz jest pasjonatem psychologii uczenia (się) oraz wykorzystania technologii na lekcjach. Jest twórcą i założycielem platformy The Blue Tree, na której jest już ponad 400 autorskich lekcji opartych na materiałach autentycznych. Lekcje i warsztaty prowadzone przez Mariusza są oceniane jako praktyczne, ciekawe oraz inspirujące. 

...