fbpx

Mówią o nas…

Martyna

Uczestniczka pierwszej edycji Projektu Młodzi Sprawni Językowo

„Dzięki udziałowi w Projekcie Młodzi Sprawni Językowo mogę podnieść swoje kompetencje językowe i mieć szansę na lepszą pracę.”

Joanna

Uczestniczka warsztatów rozwojowych w ramach pierwszej edycji Projektu Młodzi Sprawni Językowo

„Cieszę się, że wzięłam udział w warsztatach, ponieważ pomogły mi one wzmocnić swoją asertywność i rozwiać wątpliwości tego co inni myślą o nas. Największą zaletą warsztatów było to, że mogliśmy porozmawiać o naszych codziennych możliwościach i planach.”

Jagoda

Uczestniczka warsztatów rozwojowych w ramach pierwszej edycji Projektu Młodzi Sprawni Językowo

„Cieszę się, że wzięłam udział w warsztatach, ponieważ mogłam zastanowić się nad swoją osobowością i zachowaniami.  Największą zaletą warsztatów było to, że wyniosłam z nich wiedzę i umiejętności oraz wnioski jak zmienić swoje zachowanie na lepsze.  Następnym razem proponuję nic nie zmieniać😊 Dziękuję”

Krzysztof

Uczestnik warsztatów rozwojowych w ramach pierwszej edycji Projektu Młodzi Sprawni Językowo

„Warsztaty rozwojowe bardzo mi pomogły w nabraniu pewności siebie, rozpoznaniu własnych mocnych i słabych stron. Największą zaletą warsztatów było to, że mogłem wyrazić we właściwy sposób moje emocje, korzystając z fachowej pomocy. Jestem w pełni usatysfakcjonowany z udzielonej mi wiedzy i pomocy, którą otrzymałem w trakcie warsztatów, prowadzonych przez Panią Agnieszkę Mikołajewską. Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem uczestniczyć w tym projekcie i poznać wspaniałych ludzi.”

Izabela

Uczestniczka spotkań w ramach coachingu indywidualnego

„Potrzebowałam coachingu w zakresie zawodowym. Dostałam więcej. Dzięki spotkaniom z Agnieszką spojrzałam na pracę jako część mojego życia. Przyjrzałam się swoim mocnym i słabym stronom. Zmieniłam perspektywę. Zobaczyłam więcej możliwości. A to wszystko profesjonalnie, według jasno określonych zasad i w przyjaznej atmosferze.”

 

Katarzyna Moryc

Uczestniczka warsztatów Silna Kobieta Wie Kim Jest

„Fundacja robi niesamowitą robotę! Dzięki serii warsztatów Silna Kobieta Wie Kim Jest zaczynam lepiej rozumieć siebie, przez co poprawiają się także moje relacje z najbliższymi. Dzięki tym spotkaniom wiem jak mówić, żeby mnie słuchano, a nie tylko słyszano. Wiem, jak sama mam słuchać. I że FUO to nie tylko anagram słowa UFO:-) Dziękuję!”

Izabela Maciborska

Uczestniczka warsztatów Silna Kobieta Wie Kim Jest

„Zastanawiałam się, czy silna kobieta, która wie kim jest i czego pragnie w życiu, potrzebuje o tym zajęć . Co się okazało, dowiedziałam się przede wszystkim, że dla każdej kobiety bycie silną może znaczyć coś innego! Dla mnie to słuchanie siebie, swojej intuicji! Rozwianie pewnych wątpliwości na temat tego, którą drogą dalej mam iść! I pewien spokój, który mi daje myśl, że droga, którą podążę, będzie moja i tylko moja! (Nawet jak to piszę to się uśmiecham!)”

...