fbpx
Młoda kobieta w miętowym płaszczu stoi w naturze oparta  o drzewo. Ma długie, brązowe, pofalowane włosy  i miętową opaskę. Uśmiecha się.

Warsztaty rozwojowe dla kobiet

Warsztaty rozwojowe dla kobiet „SILNA KOBIETA WIE KIM JEST – wzmocnij swoją pewność siebie”, miały na celu poprawę jakości życia w wielu wymiarach – relacji, komunikacji ze sobą i z innymi, poczucia własnej wartości, motywacji, podniesienia świadomości siebie i innych.

Była to okazja, by spotkać się w gronie kobiet otwartych na rozwój i dowiedzieć się czegoś o sobie, odkryć swoje prawdziwe pragnienia i możliwości.

Warsztaty odbyły się w kilku blokach tematycznych, każda z uczestniczek mogła znaleźć własne odpowiedzi między innymi na poniższe pytania:

Co to jest zdrowe poczucie własnej wartości i jak się objawia?
Jak zadbać o swoje granice? Jak żyć w zgodzie ze sobą?
Jaki wpływ mają na nas nasze myśli i przekonania?
Jak rozpoznawać i eliminować błędy w myśleniu, aby nie wpływały na nasze poczucie wartości?
Co wpływa na naszą motywację?
Jaki związek ma poczucie własnej wartości z odwlekaniem działania?
Jak pokonywać blokady w motywacji?
Co do motywacji mają emocje?
Jak zrozumieć swoje emocje i korzystać z nich w konstruktywny sposób?
Jak motywować i wpływać na innych?
Jak efektywnie komunikować się z innymi?
Jak komunikować swoje potrzeby spokojnie, ale efektywnie i co to jest FUO oraz NVC?

i

Dla Młodych Mam

Warsztaty były otwarte szczególnie dla młodych mam. Czasem dzieci towarzyszyły swoim mamom, ale nie przeszkadzały im w skupieniu, gdyż miały zapewniony kącik z klockami, malowankami i książeczkami, z którego chętnie korzystały, pozwalając swoim mamom skupić się na samorozwoju. 

Opinie Uczestniczek

Fundacja robi niesamowitą robotę! Dzięki serii warsztatów Silna Kobieta Wie Kim Jest zaczynam lepiej rozumieć siebie, przez co poprawiają się także moje relacje z najbliższymi. Dzięki tym spotkaniom wiem, jak mówić, żeby mnie słuchano, a nie tylko słyszano. Wiem, jak sama mam słuchać. I że FUO to nie tylko anagram słowa UFO:-) Dziękuję!

Katarzyna Moryc

uczestniczka pierwszej edycji warsztatów

Zastanawiałam się, czy silna kobieta, która wie kim jest i czego pragnie w życiu, potrzebuje o tym zajęć. Co się okazało, dowiedziałam się przede wszystkim, że dla każdej kobiety bycie silną może znaczyć coś innego. Dla mnie to słuchanie siebie, swojej intuicji. Rozwianie pewnych wątpliwości na temat tego, którą drogą dalej mam iść. I pewien spokój, który mi daje myśl, że droga, którą podążę, będzie moja i tylko moja! (Nawet jak to piszę to się uśmiecham!)

Izabela Maciborska

uczestniczka pierwszej edycji warsztatów

...