fbpx

Nikt z nas nie rodzi się pewny siebie. Poczucie własnej wartości przychodzi z doświadczeniem i warto o nie zadbać.

W projekcie „Młodzi Sprawni Językowo” zaplanowaliśmy cykl 4 spotkań warsztatowych z obszaru rozwoju osobistego. Pierwsze z nich poświęcone jest następującym zagadnieniom:

  • jak budować i rozwijać poczucie własnej wartości i pewności siebie,
  • jak rozwijać swoją siłę i odporność psychiczną,
  • jak dbać o swoje samopoczucie i od czego zacząć zmiany
  • jak motywować siebie i do czego potrzebne są nam wartości.

Na najbliższe spotkanie, które odbędzie się online już 28 października 2020r. o godzinie 18.30, zapraszamy wszystkie chętne osoby, które spełniają kryteria projektu, tj. są w wieku 14-32 lata, mieszkają w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców i posiadają dysfunkcję wzroku. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 października poprzez formularz zgłoszeniowy. W rubryce uwagi dodatkowe prosimy wpisać WARSZTAT. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warsztaty odbędą się na platformie Zoom i potrwają 2 godziny.

Opinie uczestników warsztatów:

„Pierwsze warsztaty pozwoliły na wzmocnienie mojej asertywności i motywacji do poznawania swoich możliwości. Dzięki zajęciom mogliśmy zrozumieć, że warto walczyć o swoje cele. Spotkanie było prowadzone w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Pani Agnieszka opowiadała z dużym zaangażowaniem, co sprawiło, że miło się jej słuchało” Asia, uczestniczka projektu „Młodzi Sprawni Językowo”

...