fbpx

Żyj pełnią życia – coaching indywidualny

Kiedy piszesz historię swojego życia, nie pozwól, aby ktoś inny trzymał pióro

Coaching to wspólna podróż drogą rozwoju osobistego, to towarzyszenie drugiej osobie w osiąganiu celów, lepszym poznaniu siebie, lepszym życiu, wspieranie i inspirowanie do osiągnięcia rezultatów jak najlepszych dla siebie.

Cele coachingu mogą być różne – począwszy od coachingu kariery zawodowej, osiągniecie równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym, po lepsze relacje, efektywną komunikację z innymi czy zrozumienie i uporządkowanie własnych emocji albo rozwój swojego potencjału i talentów. 

Założenia coachingu

Coaching opiera się na założeniu, że każda osoba jest najlepszym ekspertem od siebie samej, najlepiej się zna i ma wszystkie niezbędne informacje, a jednocześnie wszystko, co potrzebne do pełnego, szczęśliwego życia. Rolą coacha jest życzliwa obecność, uważne słuchanie i zadawanie odpowiednich pytań, aby ten potencjał wydobyć z klienta.

W coachingu pytania odgrywają kluczową rolę. Coaching to właściwie sztuka zadawania pytań. Dobre pytanie otwiera nas na refleksję, a refleksja to podstawa pozytywnej zmiany i podejmowania odpowiednich działań. Poprzez pytania coach otwiera klienta na zmianę najlepszą dla niego, pokazuje różne perspektywy, pozwala klientowi zobaczyć więcej i pójść dalej. 

i

Coaching to niesamowita przygoda, za każdym razem inna, fascynująca. To podróż do swojego wnętrza, do życia w pełni i w harmonii. 

Zapraszamy do takiej wspólnej podróży w ramach coachingu indywidualnego. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą przepracować konkretny temat, poznać siebie lepiej albo po prostu poprawić jakość swojego życia i żyć jego pełnią

Co zyskasz w trakcie sesji indywidualnych?

Sprecyzujesz swoje cele i określisz swoje priorytety

Wzmocnisz swój wybór i otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci dotrzeć do wybranego celu

Nauczysz się słuchać siebie, rozpoznawać swoje potrzeby i nazywać swoje emocje

Nauczysz się, jak wprowadzać pozytywne zmiany w swoim życiu

Nauczysz się, jak żyć pełniej i szczęśliwiej wykorzystując to, co masz – swój potencjał i swoje talenty

 

Coaching indywidualny jest dla Ciebie, jeśli pragniesz:

Poprawić jakość swojego życia i relacji z innymi

Umocnić swoją motywację do osiągnięcia celów, o których zawsze marzyłaś/marzyłeś

Osiągnąć równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym

Nauczyć się efektywnej komunikacji ze sobą i z innymi

Rozwinąć większą pewność siebie i nauczyć się asertywności

Zrozumieć i uporządkować swoje potrzeby i emocje

Odkryć i rozwinąć swój potencjał i talenty

 

Każdy z nas może mieć inne cele rozwojowe w danym momencie swojego życia. Czego Ty teraz potrzebujesz?

Proces coachingowy obejmuje cztery 60-minutowe sesje indywidualne online z Agnieszką Mikołajewską, life & arte coachem.

Agnieszka o sobie: „Wspieram innych w rozwoju, zarówno w pracy coachingowej, jak i dydaktycznej. Ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie pracuję również od wielu lat jako dydaktyk. Prowadzę coaching indywidualny oraz grupowy na warsztatach rozwojowych, zdobyłam doświadczenie prowadząc coaching indywidualny i warsztaty między innymi pro bono oraz w ramach współpracy z fundacjami wspierającymi osoby z niepełnosprawnościami. Ważny jest dla mnie rozwój i odkrywanie potencjału u innych, szacunek i życzliwość oraz podążanie za potrzebami i możliwościami klienta. Na tych wartościach buduję swoją pracę.

Zobacz wywiad z Agnieszką (w opracowaniu)

Sprawdź, czy coaching jest dla Ciebie zapisując się na bezpłatną sesję wstępną. W czasie 30-minutowego spotkania ocenisz, czy coaching indywidualny pomoże Ci żyć pełnią życia. W trakcie sesji porozmawiamy o Twoich potrzebach i celach. Dowiesz się również, w jaki sposób możesz je osiągnąć.

Koszt cyklu obejmującego cztery sesje coachingu indywidualnego to 798 pln

Wpłatę prosimy dokonać na poniższy rachunek bankowy fundacji w mBanku, w tytule „Coaching indywidualny”.

Fundacja Strefa Innowacji

08 1140 2004 0000 3802 7611 4692

WSPIERAMY OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, możesz skorzystać z sesji indywidualnych bezpłatnie. Zgłoś się na wstępną sesję pisząc na adres fundacjastrefainnowacji@gmail.com

Czekamy na Ciebie!

Już teraz możesz skorzystać z Mini-kursu „7 kroków do szczęśliwszego życia” zawierającego wspaniałe ćwiczenia, które pomogą Ci skierować swoją uwagę na to, co dobre w Twoim życiu. Zapraszamy

Zapisz się na bezpłatną sesję wstępną.

...