fbpx

W lutym i marcu br. zorganizowaliśmy bezpłatne konsultacje technologiczne z naszym ekspertem, Mateuszem Duc, informatykiem i certyfikowanym technikiem Apple. Konsultacje cieszyły się dużą popularnością wśród osób z niepełnosprawnością wzroku.

Łącznie wzięło w nich udział 26 osób. Wszyscy, którzy skorzystali z tej formy pomocy, są bardzo zadowoleni z jakości zajęć i współpracy z Mateuszem. Podkreślają, że konsultacje pozwoliły im rozwiązać wiele problemów w obszarze nowych technologii, z którymi od dłuższego czasu się zmagali. Poza tym mieli okazję poznać i wdrożyć wiele nowych rozwiązań, które pomogą im w codziennym funkcjonowaniu.

Tematyka konsultacji obejmowała między innymi: doradztwo z zakresu doboru aplikacji i sprzętu, konfigurację programów powiększających oraz obsługę wybranych platform (Apple, Android, Windows). Wśród beneficjentów, którzy skorzystali z konsultacji, blisko 90% deklaruje chęć ponownego udziału w konsultacjach czy pełnowymiarowych szkoleniach z obszaru nowych technologii.

Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wzbogaciliśmy naszą ofertę o szkolenia online z zakresu nowych technologii. Oferujemy zdalne kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb i umiejętności osób słabowidzących i niewidomych. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Ci nauczyć się obsługi komputera i korzystania z różnych programów. Szeroka oferta szkoleń indywidualnych i grupowych online zapewnia wygodę i elastyczność nauki. Dostosuj program do swoich preferencji i odkryj nowe możliwości w świecie technologii!

Odwiedź stronę: www.szkolenia.strefai.org.pl i zapoznaj się z ofertą.

...