fbpx

Ogłaszamy konkurs:

„Gdyby wszystko było możliwe, to co odmieniłabyś/ odmieniłbyś w swoim życiu?”

Nadeszła wiosna, czas wiosennych porządków – a my ogłaszamy konkurs na opisanie swojej historii. Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością wzroku, czujesz, że Twoja niepełnosprawność mocno ogranicza Cię w życiu i marzysz o zmianie na lepsze, ale nie wiesz od czego zacząć ….to OPISZ NAM SWOJĄ HISTORIĘ.

Cztery osoby, które nadeślą najciekawsze opowiadania nagrodzimy cyklem czterech bezpłatnych, indywidualnych sesji coachingowych, które wspierają w  procesie zmiany. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres a.mikolajewska@strefai.org.pl Na Wasze historie czekamy do 11  kwietnia. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu.

W ramach działań Fundacji pomagamy tym, którzy chcą zmieniać swoje życie na lepsze! Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkie osoby, które szukają sposobu na dokonanie pozytywnych zmian wokół siebie.

A oto kilka opinii osób, które skorzystały ze spotkań coachingowych i warsztatów rozwojowych w naszej Fundacji:

„Cieszę się, że wzięłam udział w sesjach coachingowych, ponieważ pomogły mi one wzmocnić swoją asertywność.” Joanna, uczestniczka projektu „Młodzi Sprawni Językowo”

„Największą zaletą warsztatów było to, że mogłem dowiedzieć się wiele o sobie i o swoich talentach.” Dawid, uczestnik warsztatów rozwojowych

„Jestem w pełni usatysfakcjonowany z udzielonej mi wiedzy i pomocy, którą otrzymałem w trakcie warsztatów rozwojowych, prowadzonych przez Panią Agnieszkę Mikołajewską. Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem w nich uczestniczyć i poznać wspaniałych ludzi.” Krzysztof, uczestnik projektu „Młodzi Sprawni Językowo”

„Cieszę się, że wzięłam udział w sesjach coachingowych, ponieważ mogłam zastanowić się nad swoją osobowością i zachowaniami. Wyniosłam z nich wiedzę i umiejętności oraz wnioski jak zmienić swoje życie na lepsze.” Jagoda, uczestniczka sesji indywidualnych

...