fbpx

Zapraszamy na trzecie już spotkanie warsztatowe online z obszaru rozwoju osobistego. To spotkanie poświęcone będzie następującym zagadnieniom:

– Jak rozpoznawać swoje potrzeby i do czego potrzebne są nam emocje?

– Jak skutecznie wyrażać swoje potrzeby – model FUO

– Asertywnie, czyli jak? Dlaczego asertywność jest tak ważna i jak ją ćwiczyć

Na najbliższe spotkanie zapraszamy wszystkie chętne osoby, które spełniają kryteria projektu, tj. są w wieku 14-32 lata, mieszkają w  miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców i posiadają dysfunkcję wzroku. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 grudnia poprzez formularz zgłoszeniowy. W rubryce uwagi dodatkowe prosimy wpisać WARSZTAT. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Młodzi Sprawni Językowo” na platformie Zoom i potrwają 2 godziny.

Link do formularza:

Poznaj opinię Asi i Martyny, uczestniczek projektu „Młodzi Sprawni Językowo”.

„Pierwsze warsztaty pozwoliły na wzmocnienie mojej asertywności i motywacji do poznawania swoich możliwości. Dzięki zajęciom mogliśmy zrozumieć, że warto walczyć o swoje cele. Spotkanie było prowadzone w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Pani Agnieszka opowiadała z dużym zaangażowaniem, co sprawiło, że miło się jej słuchało” Asia, uczestniczka projektu „Młodzi Sprawni Językowo”

„Cieszę się, że wzięłam udział w warsztatach, ponieważ otworzyło mi to oczy na kwestie rozwoju osobistego, o których uprzednio nie myślałam. Największą zaletą warsztatów było to, że wszyscy uczestnicy oraz prowadząca słuchali się wzajemnie, zawsze można było usłyszeć informację zwrotną. Pani Agnieszka bardzo ciekawie poprowadziła te warsztaty”. Martyna, uczestniczka projektu „Młodzi Sprawni Językowo”

...